Hakkımızda

Dizi ve film sektörü için çok uzun yıllardır çalışmalar yapıp fikirler üreten bir ekip olarak iyidizi.org sitemizi aktif ettiğimizdeki heyecanımız tarif edilemez düzeydeydi. Ekibimizin yöneticisinden, editörüne, yazılım gleiştiricisinden, içerik ekibine kadar her üyesi hiç bir başarısızlığı kabul etmeyen ve başarı odaklı çalışan bireyler olmakla birlikte, bu proje için can ile baş ile çalışan insanlardan oluşmaktadır.

Seçilen tema alanında piyasadaki gerçekten rakipsiz olarak tanımlanabilecek bir tema olup bunun üzerinden geliştirmeye karar verilmiş içerikler hiç bir bot vb gibi otomatik diğer site içeriklerini getirici tool lar ile değil tamamen emek harcanarak oluşturulan alın terinden oluşturulmaktadır.

Sitemizin ilerisi için yapacağımız geliştirmeler için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan ve sitemiz üzerinden takip etmeniz yeterlidir. Sektörün gerektirdiği yenilikler ve ihtiyaçlara yönelik çözümleri entegre edeceğimiz iyidizi.org sitemiz alanında lider olmayı hedeflemekte ve bunun için çalışmalarını devam ettirmektedir.

Bizlere destek olmak, görüş ve fikirlerinizi bildirmek için [email protected] mail adresi üzerinden iletişime geçebilir veya iletişim alanındaki form aracılığı ile mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Günümüzde internet üzerinden dizi izleyerek sezonları takip etmek artık vazgeçilmeyecek bir alışkanlık haline gelmiştir. İnternetin yoğun ve karmaşık içeriğinde siz değerli ziyaretcilerimize en aza indirgenmiş, göz yormayan, sürekli açılmayan, reklam seçeneği ile birlikte kaliteli 720p ve 1080p dizi izleme seçeneği sunmaktan gurur duyuyoruz. Digital ortamlarda alternatiflerinde bulunan içerik kirliliğinden bıkmış, sadelik ve aradığını bulmak isteyen zevkli ve kesintisiz dizi izlemek isteyen kullanıcıları Full HD Dizi izle sitemize göz atmaya ve Netflix dizilerini izlemeye davet ediyoruz. Sitemizde aradığınıza uygun bir çok farklı geniş kategori ağı bulunmaktadır. Alanında öncü olmayı hedefleyen sitemizde Full HD Dizi izle, Netflix Dizi izle, 1080p dizi izleyeceğiniz alternetif çalışan part seçenekleri bulunmaktadır.

Sitemiz 5651 sayılı yasaya tabi "yer sağlayıcı" olarak yayın yapmaktadır. Site editörleri ve yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm video içerikleri video.google.com, youtube.com, dailymotion.com, yahoo.com gibi farklı paylaşım platformlarında bulunmaktadır. Sitemiz sunucularında kesinlikle film, video, dizi, dizi bölümleri gibi video içerikleri barındırmamaktadır. Bu sebeple telif hakkı sahibi olunan içerikleri hak sahipleri yukarıdaki menüde bulunan "İletişim" alanından veya [email protected] adresinden hak sahibi olduğunu belirten belgeler ile kaldırılması için talepte bulunabilirler. Bildiri sonrası 3 iş günü içerisinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır.