Macera
Revolution
İncele
Revolution
Bilinmeyen bir sebepten ötürü dünya üzerindeki tüm teknoloji bir anda durur. Elektrik yoktur, bilgisayarlar çalışmazlar, arabalar durur, tüm elektronik cihazlar tamamen devre dışı kalırlar. Tüm bunların sebebini bilen tek kişi Ben Matheson'dur. Bu şekilde geçen 15 sene sonrasında tabiat şehirleri tekrardan hükümdarlığına katmaya başlamış, örneğin Chicago yeşil renge bürünmüştür. Elektrik unutulmuş bu şekilde yaşamaya insanlar alışmıştır. Tüm bunların yanında devletler dağılmışlar ve derebeylik tabirinde yönetimlere dönüşülmüş, bölgeleri savaş lordları idare etmektedir. Ben Matheson ailesi ile birlikte tüm bu olaylardan uzak sakin bir hayat sürmektedir ancak bu sakin hayatı pek fazla sürmeyecektir. Ben Matheson'ın elinde elektronik cihazların tekrardan çalışmasını sağlayabilecek bir şey vardır. Ben Matheson'da bulunan şey yüzünden peşinde bir çok güç odağı vardır.
 • 2012
 • ABD
 • 42
 • IMDb 6.3
 • 4.998
 • 0
Terra Nova
İncele
Terra Nova
Terra Nova; Dizide 150 yıl ileride gelecekte yaşayan bir ailenin 150 milyon yıl geçmişe seyahat ettiği bir hikaye anlatılmaktadır. Gelecekteki zamanlardaki dünyanın insanlığa yetersiz geldiği bir dönemde, insanlığı kurtarmak için bir aile tarihte henüz insanlığın var olmadığı bir döneme giderler. Geçmişte yapılan küresel hataları düzeltmeyi amaçlayan bu ailenin maceralarında çokca görsel efekt, nesli tükenmiş canlılar ve yeni nesil silahlar göreceğiz. İzleyeceğiniz her bölümün kendine ait bir konusunun olacağı 13 bölümlük bu dizide efsanevi canavarlardan dinazorlara farklı bir çok mitolojik ve efsanevi canlılar içeren bol aksiyon sahneleri görebilirsiniz.
 • 2011
 • ABD,Avusturalya
 • 45
 • IMDb 6.3
 • 4.134
 • 0
Terminator: Sarah Conner Günlükleri
İncele
Terminator: Sarah Conner Günlükleri
15 yaşında bir çocuk insanlığın yok olacağı ve makinelerin hüküm süreci bir dünyayı kurtarabilir mi? Terminator Sarah Conner Günlükleri dizisinde Sarah Conner ve oğlu John Conner gelecek zamandaki bu tehlikeyi bilen tek kişidirler. John Conner makinelere karşı olan direnişin lideri olacaktır. Sarah ve Oğlu bildikleri bu bilgi ile gelecekten gelen insan görünümlü suikastçi makineler Terminatorler ve makinelerin yönetilmesini sağlayan yapay zeka yazılı skynet hakkındaki bilgileri bilmektedirler. James Cameron’ın kült yapımı The Terminator 2’den bir yıl sonraki zaman diliminde yani 1999’da başlayan dizide Connor’lar, Dr. Miles Dyson’ın ve Arnold Schwarzenegger’in canlandırdığı T-800 modeli Terminator’ın fedakarlıklarına rağmen yeniden gelecekteki Skynet ajanlarının hedefi olurlar. Kendilerine yardım eden güzel Terminator Cameron Phillips ise çok daha korkunç bir haberle hayatlarına girmiştir. Makinelerin yükselişi engellenememiş ve 2011 yılında makineler yükselişe geçmiştir. Anne-Oğul Terminator tehdidinden kaçmak yerine Skynet'in varoluşunu engellemeye karar verirler, Tüm dünyanın kaderini bir anne-oğul değiştirebilecek mi? Sarah Conner'in işi hiç bu kadar zor olmamıştı.
 • 2008
 • ABD
 • 44
 • IMDb 7.3
 • 3.345
 • 0
Günümüzde internet üzerinden dizi izleyerek sezonları takip etmek artık vazgeçilmeyecek bir alışkanlık haline gelmiştir. İnternetin yoğun ve karmaşık içeriğinde siz değerli ziyaretcilerimize en aza indirgenmiş, göz yormayan, sürekli açılmayan, reklam seçeneği ile birlikte kaliteli 720p ve 1080p dizi izleme seçeneği sunmaktan gurur duyuyoruz. Digital ortamlarda alternatiflerinde bulunan içerik kirliliğinden bıkmış, sadelik ve aradığını bulmak isteyen zevkli ve kesintisiz dizi izlemek isteyen kullanıcıları Full HD Dizi izle sitemize göz atmaya ve Netflix dizilerini izlemeye davet ediyoruz. Sitemizde aradığınıza uygun bir çok farklı geniş kategori ağı bulunmaktadır. Alanında öncü olmayı hedefleyen sitemizde Full HD Dizi izle, Netflix Dizi izle, 1080p dizi izleyeceğiniz alternetif çalışan part seçenekleri bulunmaktadır.

Sitemiz 5651 sayılı yasaya tabi "yer sağlayıcı" olarak yayın yapmaktadır. Site editörleri ve yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm video içerikleri video.google.com, youtube.com, dailymotion.com, yahoo.com gibi farklı paylaşım platformlarında bulunmaktadır. Sitemiz sunucularında kesinlikle film, video, dizi, dizi bölümleri gibi video içerikleri barındırmamaktadır. Bu sebeple telif hakkı sahibi olunan içerikleri hak sahipleri yukarıdaki menüde bulunan "İletişim" alanından veya [email protected] adresinden hak sahibi olduğunu belirten belgeler ile kaldırılması için talepte bulunabilirler. Bildiri sonrası 3 iş günü içerisinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır.