1. Luke Cage

  Luke Cage

  İMDb : 6.9 2 Sezon  -   26 Bölüm

  Marvel karakterlerinden uygulanan Luke Cage, Kapüşonlu ve dik kafalı bir eski mahkumdur adını temize çıkartmak ve mahallesini kurtarmak için mücadele vermektedir. Luke Cage kavga peşinde değildir ancak mahallenin bir kurtarıcıya ihtiyacı vardır.  Hapishanede geçirdiği günlerde üzerinde uygulanan deneyler sonucu Luke Cage; her türlü darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deri, iyileşme yeteneği ile süper insan gücüne sahip bir özel karakter olmuştur.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.9   2.104

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu
  •  Orjinal Adı: Marvel's Luke Cage
  •  İlk Yayın Tarihi: 30.09.2016
  •  Bölüm Süresi: 46 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80002537
  •  Ülke:
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. Marvel’ın sokaktan yetişme siyahi kahramanı. Genel olarak çok merhametli ve şefkatli bir kişidir. Bir haksızlığa şahit olduğunda yerinde duramaz müdahale eder. Mahallesinde pislik yapılmasına izin vermez. Kimseyi kırmamaya çalışır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dizinin 2. sezonunda karakterimizi The Defenders’ın ardından Harlem’e geri dönmüş şekilde buluyoruz. Bir yandan yöredeki küçük çetelerle savaş verdiğini gördüğümüz Power Man, diğer yandan ise yerel halkın sevilen yüzlerinden bir tanesi… Bir telefon aplikasyonu aracılığıyla nerede olduğu saniyesi saniyesine takip edilebilen karakterimiz, sosyal medya fenomeni bir süper kahramana dönüşmüş durumda
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Günümüzde internet üzerinden dizi izleyerek sezonları takip etmek artık vazgeçilmeyecek bir alışkanlık haline gelmiştir. İnternetin yoğun ve karmaşık içeriğinde siz değerli ziyaretcilerimize en aza indirgenmiş, göz yormayan, sürekli açılmayan, reklam seçeneği ile birlikte kaliteli 720p ve 1080p dizi izleme seçeneği sunmaktan gurur duyuyoruz. Digital ortamlarda alternatiflerinde bulunan içerik kirliliğinden bıkmış, sadelik ve aradığını bulmak isteyen zevkli ve kesintisiz dizi izlemek isteyen kullanıcıları Full HD Dizi izle sitemize göz atmaya ve Netflix dizilerini izlemeye davet ediyoruz. Sitemizde aradığınıza uygun bir çok farklı geniş kategori ağı bulunmaktadır. Alanında öncü olmayı hedefleyen sitemizde Full HD Dizi izle, Netflix Dizi izle, 1080p dizi izleyeceğiniz alternetif çalışan part seçenekleri bulunmaktadır.

Sitemiz 5651 sayılı yasaya tabi "yer sağlayıcı" olarak yayın yapmaktadır. Site editörleri ve yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm video içerikleri video.google.com, youtube.com, dailymotion.com, yahoo.com gibi farklı paylaşım platformlarında bulunmaktadır. Sitemiz sunucularında kesinlikle film, video, dizi, dizi bölümleri gibi video içerikleri barındırmamaktadır. Bu sebeple telif hakkı sahibi olunan içerikleri hak sahipleri yukarıdaki menüde bulunan "İletişim" alanından veya [email protected] adresinden hak sahibi olduğunu belirten belgeler ile kaldırılması için talepte bulunabilirler. Bildiri sonrası 3 iş günü içerisinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır.