1. Gelibolu

  Gelibolu

  İMDb : 7 1 Sezon  -   7 Bölüm

  25 Nisan 1915 tarihinde, ANZAK birlikleri Gelibolu sahillerine çıkmaya hazırlanmaktadır. Birliklerin içinde bulunan erlerden Tolly, Bevan ve arkadaşları Gelibolunun derinlerine doğru ilerledikçe işlerinin hiçde kolay olmayacağını anlarlar. Süregelen 8 ay boyunca yuvalarından kopup gelen gençlerin savaşta neler yaptıklarını ve yapmaları gerektiğini ve hayatta kalmayı öğreneceklerdir.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7   1.875

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Dram , Mini Dizi , Savaş , Tarih
  •  Orjinal Adı: Gallipoli
  •  İlk Yayın Tarihi: 09.02.2015
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.9jumpin.com.au/show/gallipoli/
  •  Ülke:
  •  Kanal: Nine Network
Background
 1. Anzak Birlikleri Geliboluyu ilk defa görmektedirler. Bu Coğrafyaya alışkın değil hatta savaşa hiç alışık değillerdir. Günler geçtikçe savaşın ve hayatta kalma mücadelesi ile neler yaptıklarını görünce kendilerindne korkacak olan askerler savaşın bitmesi için içten içe dilek tutmaktadırlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Günümüzde internet üzerinden dizi izleyerek sezonları takip etmek artık vazgeçilmeyecek bir alışkanlık haline gelmiştir. İnternetin yoğun ve karmaşık içeriğinde siz değerli ziyaretcilerimize en aza indirgenmiş, göz yormayan, sürekli açılmayan, reklam seçeneği ile birlikte kaliteli 720p ve 1080p dizi izleme seçeneği sunmaktan gurur duyuyoruz. Digital ortamlarda alternatiflerinde bulunan içerik kirliliğinden bıkmış, sadelik ve aradığını bulmak isteyen zevkli ve kesintisiz dizi izlemek isteyen kullanıcıları Full HD Dizi izle sitemize göz atmaya ve Netflix dizilerini izlemeye davet ediyoruz. Sitemizde aradığınıza uygun bir çok farklı geniş kategori ağı bulunmaktadır. Alanında öncü olmayı hedefleyen sitemizde Full HD Dizi izle, Netflix Dizi izle, 1080p dizi izleyeceğiniz alternetif çalışan part seçenekleri bulunmaktadır.

Sitemiz 5651 sayılı yasaya tabi "yer sağlayıcı" olarak yayın yapmaktadır. Site editörleri ve yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm video içerikleri video.google.com, youtube.com, dailymotion.com, yahoo.com gibi farklı paylaşım platformlarında bulunmaktadır. Sitemiz sunucularında kesinlikle film, video, dizi, dizi bölümleri gibi video içerikleri barındırmamaktadır. Bu sebeple telif hakkı sahibi olunan içerikleri hak sahipleri yukarıdaki menüde bulunan "İletişim" alanından veya [email protected] adresinden hak sahibi olduğunu belirten belgeler ile kaldırılması için talepte bulunabilirler. Bildiri sonrası 3 iş günü içerisinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır.