1. Revolution 1. Sezon 1. Bölüm 1. Sezon  -  1. Bölüm

  Revolution 1. Sezon 1. Bölüm

  Pilot 480P Türkçe Dublaj

  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    17.09.2012   4.071

  Revolution 1.Sezon 1.Bölüm izleyebilir, bölüm özetini okuyabilir, yönetmen ve oyuncular hakkında bilgi alabilirsiniz.
 1. Revolution

  Revolution

  İMDb : 6.3 2 Sezon  -  20 Bölüm

      6.3   4.966

  Bilinmeyen bir sebepten ötürü dünya üzerindeki tüm teknoloji bir anda durur. Elektrik yoktur, bilgisayarlar çalışmazlar, arabalar durur, tüm elektronik cihazlar tamamen devre dışı kalırlar. Tüm bunların sebebini bilen tek kişi Ben Matheson'dur. Bu şekilde geçen 15 sene sonrasında tabiat şehirleri tekrardan hükümdarlığına katmaya başlamış, örneğin Chicago yeşil renge bürünmüştür. Elektrik unutulmuş bu şekilde yaşamaya insanlar alışmıştır. Tüm bunların yanında devletler dağılmışlar ve derebeylik tabirinde yönetimlere dönüşülmüş, bölgeleri savaş lordları idare etmektedir. Ben Matheson ailesi ile birlikte tüm bu olaylardan uzak sakin bir hayat sürmektedir ancak bu sakin hayatı pek fazla sürmeyecektir. Ben Matheson'ın elinde elektronik cihazların tekrardan çalışmasını sağlayabilecek bir şey vardır. Ben Matheson'da bulunan şey yüzünden peşinde bir çok güç odağı vardır.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: Revolution
  •  İlk Yayın Tarihi: 17.09.2012
  •  Bölüm Süresi: 43 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.nbc.com/revolution
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Günümüzde internet üzerinden dizi izleyerek sezonları takip etmek artık vazgeçilmeyecek bir alışkanlık haline gelmiştir. İnternetin yoğun ve karmaşık içeriğinde siz değerli ziyaretcilerimize en aza indirgenmiş, göz yormayan, sürekli açılmayan, reklam seçeneği ile birlikte kaliteli 720p ve 1080p dizi izleme seçeneği sunmaktan gurur duyuyoruz. Digital ortamlarda alternatiflerinde bulunan içerik kirliliğinden bıkmış, sadelik ve aradığını bulmak isteyen zevkli ve kesintisiz dizi izlemek isteyen kullanıcıları Full HD Dizi izle sitemize göz atmaya ve Netflix dizilerini izlemeye davet ediyoruz. Sitemizde aradığınıza uygun bir çok farklı geniş kategori ağı bulunmaktadır. Alanında öncü olmayı hedefleyen sitemizde Full HD Dizi izle, Netflix Dizi izle, 1080p dizi izleyeceğiniz alternetif çalışan part seçenekleri bulunmaktadır.

Sitemiz 5651 sayılı yasaya tabi "yer sağlayıcı" olarak yayın yapmaktadır. Site editörleri ve yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm video içerikleri video.google.com, youtube.com, dailymotion.com, yahoo.com gibi farklı paylaşım platformlarında bulunmaktadır. Sitemiz sunucularında kesinlikle film, video, dizi, dizi bölümleri gibi video içerikleri barındırmamaktadır. Bu sebeple telif hakkı sahibi olunan içerikleri hak sahipleri yukarıdaki menüde bulunan "İletişim" alanından veya [email protected] adresinden hak sahibi olduğunu belirten belgeler ile kaldırılması için talepte bulunabilirler. Bildiri sonrası 3 iş günü içerisinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır.